Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Світова корпорація Ruukki сьогодні

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

Головна > Корпорація Ruukki сьогодні

Шлях від місцевої компанії Rannila до світової корпорації SSAB

Компанія «Paavo Rannila Oy» була заснована в 1961 році фінським інженером Пааво Ранніла у місті Вімпелі, Фінляндія. При заснуванні компанія продавала звичайний покрівельний профільований лист під брендом Rannila. У 1974 році Пааво Ранніла помер і бізнес перейшов до його спадкоємців, братів Еса та Карі. У 1981 році Rannila здобула справжній успіх, коли запропонувала ринку продукт «Täyskate» (з фін. повна довжина) – металочерепицю, тобто профільований лист з малюнком черепиці. Продукт був новим для ринку і дуже успішним, адже традиційно дахи в країнах Скандинавії покривалися сталевим профільованим листом трапецієподібної форми. Бізнес став швидко розвиватися. У 80-х роках «Paavo Rannila Oy» стала випускати пічні труби, водостоки, і навіть сталеві придорожні каналізаційні колодязі. У 1991 році спадкоємці Пааво Ранніла продали бізнес компанії Rautaruukki. Цьому сприяли тісні ділові зв'язки між двома компаніями – майже половину сталі для металочерепиці Rannila компанія купувала у компанії Rautaruukki. Представники сім'ї Ранніла стали акціонерами Rautaruukki. У складі Rautaruukki компанія «Paavo Rannila Oy» змінила назву на «Rannila Steel Oy». Згодом відбулося злиття компаній виробників профнастилу та металочерепиці Rannila Steel Oy, Mäkelä Metals Oy та Verho-Metalli Oy в одну компанію Rautaruukki. До 2002 року «Rannila Steel Oy» вже мала власні виробництва в 10 країнах світу й до 2004 року для виготовлення металлочерепиці та профнастилу використовувався широко відомий в Україні бренд Rannila.

Виробництво тонколистової сталі в місті Хямеєнлінна, Фінляндія

Виробництво тонколистової сталі в місті Хямеєнлінна, Фінляндія

2000 рік, створення однієї об'єднаної компанії та розробка нової стратегії. Усі компанії, що входять до корпорації Rautaruukki, починають використовувати бренд Ruukki з 1 вересня 2004 року. Компанія Ruukki ставить перед собою завдання стати надійним постачальником рішень на основі металу для будівництва та машинобудування. На початку 2000-х років завдяки придбанню таких компаній як Steel-Mont, PPTH Steelmanagement Oy, Ventall, Scanbridge, Skalles Eiendomsselskap AS та UAB Gensina Ruukki вдалося зміцнити свої позиції у сфері виробництва продукції для будівництва.

Завод Рууккі Україна

Rautaruukki має сильні позиції на ринку в будівельній сфері. Компанія Ruukki займалася проектуванням, виробництвом та монтажем сталевих конструкцій для стадіону Сведбанк у Мальме, а у 2009 році цей стадіон був названий спорудженням року з металоконструкцій у Швеції. Компанія Ruukki здійснила постачання сталевих конструкцій для виготовлення пішохідного мосту Ypsilon у місті Драммен. У 2009 році міст названо спорудою року в Норвегії. Виробничі комплекси Ruukki для машинобудування зосереджені у Фінляндії, Німеччині, Польщі, Угорщині та Китаї. У 2004 році компанія Ruukki купує компанію Velsa Oy, провідного виробника кабін для техніки в Скандинавії. Виготовлення кабін є одним з основних напрямків виробництва для машинобудівної галузі. Компанія Rautaruukki також виготовляє підйомне обладнання, вітряні електростанції тощо. До 2010 року у компанії Rautaruukki працювало близько 12 000 осіб, а офіси були розташовані у 27 країнах світу.

Стадіон Swedbank Arena у Мальме, Швеція

Стадіон Swedbank Arena у Мальме, Швеція

Пішохідний міст Ypsilon у Драммені, Норвегія

Пішохідний міст Ypsilon у Драммені, Норвегія

Компанія Ruukki виготовляє вироби на основі сталі для стін та дахів як для комерційних будівель, так і для приватних будинків. Є постачальником високоякісних продуктів, систем та рішень, розроблених з урахуванням принципів сталого розвитку та відповідають найвищим вимогам до довговічності у суворих умовах. У 2014 році компанію Rautaruukki Oy (Ruukki) придбав шведський виробник сталі за 10,1 млрд шведських крон (1,1 млрд євро) і вона стала частиною корпорації SSAB. SSAB – це металургійна компанія, що базується у Північній Європі та США, із співробітниками більш ніж у 50 країнах. SSAB займається розробкою високоміцних марок сталі та наданням послуг, спрямованих на подальше підвищення техніко-експлуатаційних показників та екологічної чистоти кінцевої продукції. Акції компанії SSAB котируються на фондових біржах Nasdaq OMX Stockholm та мають вторинний лістинг на Nasdaq OMX Helsinki. У штаті компанії SSAB налічується близько 15 тис. співробітників у понад 50 країнах світу. Чистий обсяг продажів за 2019 рік становив 76 млрд шведських крон (близько $ 8,5 млрд).

Інтерактивна панель NASDAQ MarketSite на Таймс-сквер у Нью-Йорку

Інтерактивна панель NASDAQ MarketSite на Таймс-сквер у Нью-Йорку

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?