Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Завод компанії Ruukki в Україні

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

Головна > Завод Ruukki в Україні

Завод Ruukki – сучасне виробництво фінських матеріалів в Україні

В Україні фінська металочерепиця та профнастил Ruukki з'явилися в 1997 році. Їх виробництвом стала займатися компанія ТОВ «Рууккі Україна», дочірнє підприємство концерну Rautaruukki. Завод Ruukki розташований на території України. Він оснащений оригінальними фінськими верстатами, а виготовлення металочерепиці та профнастилу Ruukki відбувається виключно з фінської сировини. Таким чином, ми маємо зниження цін на імпорт та логістику при збереженні європейської якості продукції.

Стадіон Swedbank Arena у Мальме, Швеція

Завод з виробництва фінської фальцевої покрівлі, металлочерепиці та профнастилу Ruukki знаходиться за 40 км від Києва в с. Копилів, Макарівського району, Київської області, поряд із міжнародною магістраллю «Київ–Чоп». Підприємство розташоване на території 6,5 га. Площа забудови – 13 000 м². Крім виробничої будівлі, тут збудовані офісний центр та складські приміщення.

Синій Volvo Duett із водієм та надписом компанії Rautaruukki Oy

Вся продукція Ruukki виробляється за оригінальними технічними специфікаціями, ідентичними для підприємств компанії по всьому світу, і повністю відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015 та 19011:2011, а також нещодавно прийнятому в Україні ДСТУ 8802:2018 «Вироби з тонколистової сталі із захисно-декоративним покриттям для будівництва. Загальні технічні умови», який набув чинності 1 січня 2019 року. В основі сировини – оцинкована сталь 275 г/м², що забезпечує стійкість до корозії та будь-яких погодних умов. Завод Ruukki – це сучасне виробництво, високоточне європейське обладнання, за рахунок чого забезпечується ідеальна геометрія виробів та дотримання технологічних процесів.

Інтерактивна панель NASDAQ MarketSite на Таймс-сквер у Нью-Йорку

ТОВ «Рууккі Україна» – єдина компанія на українському ринку, яка давно пакує та маркує профільовану продукцію, що гарантує її оригінальне походження та високу якість. Компанія Ruukki впровадила найсучасніше лазерне маркування продукції на її лицьовій стороні, аналогів якої немає на ринку України. Воно містить всю необхідну інформацію для беззаперечної ідентифікації продукції, а саме: логотип виробника Ruukki, текст Original Quality, назва продукту, термін дії гарантії, дату виробництва, номер партії сировини, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт: товщину, марку сталі, кількість захисного цинкового шару в грамах на 1 м², назву полімерного покриття з його товщиною в мікронах та назву кольору RR.

Пішохідний міст Ypsilon у Драммені, Норвегія

Від якості пакування залежить збереження товару під час завантаження, транспортування та зберігання. На сьогоднішній день тільки Ruukki пакує свою продукцію в картонне пакування з металевими куточками з боків, в якій листи лежать пірамідою щільно один до одного, додатково обмотуючи його стрейч-плівкою. Якщо в замовленні є різні розміри листів, то кожна група розмірів має розділовий шар із щільного паперу для виключення подряпин на нижніх довгих листах від коротких верхніх. В пакування вкладають коротку інструкцію з монтажу, правила транспортування/розвантаження, гарантійний талон. На пакування також наноситься наклейка з назвою металочерепиці, профнастилу чи фальцевої покрілі, номером замовлення та технічними даними про розміри листів, їх кількість та обсях в м².

Стадіон Swedbank Arena у Мальме, Швеція

На заводі Ruukki весь метал знаходиться у теплому та чистому цеху. Рулони стоять на спеціальних піддонах, оббитих товстою повстю. Переміщення сировини, металочерепиці та профнастилу по складу Ruukki здійснюється кран-балками, а завантаження транспорту лише у відкритий кузов автомобіля. Якщо механізоване завантаження металочерепиці чи профнастилу з якихось причин неможливе, то воно виконується вручну, що є винятком із правил і відбувається у разі нагальної потреби. У такому разі залучається необхідна кількість працівників.

Стадіон Swedbank Arena у Мальме, Швеція

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?