Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Продукція для покрівлі та фасаду Ruukki

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

Головна

Покрівля Ruukki – гарантія якості та запорука безтурботного життя!

Покрівлі Ruukki забезпечують протидію сонячним променям і утворенню корозії. Бренд постійно модернізує свою продукцію, пропонуючи споживачам передові покрівельні технології. Великі будівельні підрядники та приватні клієнти користуються послугами бренду Ruukki по всій Європі.

З компанією Ruukki ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко та приємно. Що б ми не робили, наше єдине прагнення — полегшити ваше життя. Наш багаторічний досвід виконання покрівельних робіт, висококваліфікований персонал і надзвичайно висока якість продукції гарантують надійну покрівлю, що служитиме роками.

Фінські покрівельні матеріали Ruukki

Переваги фінської покрівельної продукції Ruukki

Ruukki вже більше 60 років

Компанія Рууккі займається виробництвом покрівельних матеріалів вже понад 60 років, а в Україні Ruukki з 1997 року, і працює виключно за європейськими стандартами світової корпорації. Перший лист фінської металочерепиці Рууккі був виготовлений у 1960 р. За цей час було вироблено понад 70 млн квадратних метрів продукції. Покрівлі Рууккі продаються більш ніж у 20-ти країнах світу.

Еталонна якість продукції Ruukki

Бренд Ruukki постійно вдосконалює своє сучасне виробництво матеріалів, пропонуючи споживачам передові технології для кожного продукту. Вся покрівельна продукція заводу Рууккі відрізняється надзвичайною якістю, довговічністю й абсолютною надійністю. Товщина захисного шару цинку (275 г), яка складає 20 мкм з кожної сторони листа, поза конкуренцією – гарантує довговічність продукції.

Власна фінська сировина Ruukki

При виготовленні покрівельних матеріалів Рууккі використовується тільки власна фінська сировина концерну SSAB, яка є вершиною якості; запезпечує високий захист від дії зовнішнього середовища та гарантує довговічність продукції. Покрівлі Ruukki – продукція европейської якості, що підтверджено вмістом цинку на м², товщиною сталі та стійким до будь-яких погодних умов полімерним покриттям.

Ruukki відповідає ДСТУ 8802:2018

Характеристики сталі Ruukki повністю відповідають сучасному стандарту якості ДСТУ 8802:2018, а за багатьма показниками значно перевищують вимоги стандарту. Процес виготовлення матеріалів для покрівлі та фасаду Рууккі відбувається на сучасному європейскому обладнанні у відповідності до всіх технологій та стандартів ISO 9001:2008, що гарантує еталонну якість для кожного виробу компанії.

9 ліній з виробництва продукції Ruukki

Завод з виробництва покрівельних матеріалів Ruukki в Україні оснащений новітнім обладнанням – це дев'ять сучасних ліній з випуску металочерепиці та трапецієвидних профілів. Сучасне обладнання гарантує точність геометрії продукції, спрощуючи згодом її монтаж та забезпечуючи максимально привабливий естетичний вигляд фінської покрівлі чи фасаду бренду Рууккі на довгі роки.

Лазерне маркування продукції Ruukki

Рууккі незмінно піклується про своїх споживачів та пропонує продукцію виключно перевіреної високої якості. Кожний лист маркується лазером на лицевій стороні, що дозволяє споживачу бути повністю впевненим в оригінальності продукції Ruukki та гарантії на неї. А кожне замовлення комплектується офіційною письмовою гарантією з QR-кодом для подальшої реєстрації на сайті компанї. 

Письмова гарантія продукції Ruukki

Завод Ruukki несе повну відповідальність за свою продукцію та надає найдовшу і найповнішу гарантію на ринку. Офіційні гарантійні зобов’язання компанії Рууккі на свою покрівельну продукцію – до 50-ти років на технічні характеристики сталі та до 25-ти років на естетичні. Зручна реєстрація гарантії за допомогою камери вашого смартфону та інтернету – необхідно лиш просканувати QR-код на бланку.

Ретельне пакування продукції Рууккі

Готова продукція Рууккі забезпечується ретельною заводською упаковкою, яка продумана до дрібниць. Таке пакування гарантує кожному виробу компанії Ruukki повне збереження геометрії та захист від пошкоджень в процесі складування продукції, перевезення та розвантаження. З компанією Ruukki ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко та приємно.

Визнання продукції Ruukki в світі

Якісні покрівельні вироби фінської компанії Рууккі знайшли визнання в таких країнах, як Азербайджан, Казахстан, Молдова і Канада, куди вони успішно експортуються з України вже багато років. Бренд Ruukki це не просто європейський досвід і якісні матеріали. Бренд Ruukki – це вдала інвестиція на довгі роки, запорука безтурботного життя та найкращий подрунок для вашого будинку.

Ruukki – це якість, що перевірена часом, для всіх кліматичних зон.

Покрівлі Ruukki – це справжня фінська якість. Вони відомі завдяки поєднанню краси форм та функціональності, і становлять найкращу сторону фінського дизайну, який поєднує в собі бездоганність, естетичність та простоту.

У будь-якому разі – чи збираєтесь ви реконструювати старий будинок або побудувати новий – великий асортимент матеріалів Ruukki гарантує, що ви знайдете красиве, довговічне і легке у догляді рішення.

Гарантія на покрівлі Ruukki у вашому смартфоні

Ruukki несе повну відповідальність за свою продукцію й з метою додаткової впевненості надає найдовшу та найповнішу письмову гарантію на ринку України. Кожне замовлення комплетується гарантійним бланком з QR-кодом для подальшої реєстрації на сайті компанї за допомогою камери вашого смартфону та інтернету. Офіційні гарантійні зобов’язання компанії Ruukki – до 50 років на технічні характеристики сталі та до 25 років на естетичні, залежно від обраного класу якості.

Гарантія на покрівлі Ruukki

Класи якості покрівельної та фасадної продукції Ruukki

Клас якості Ruukki 20

Продукти цього класу якості – це доступні рішення, що заощадять ваш бюджет.

Клас якості Ruukki 30

Ruukki 30 для тих, хто шукає економності та практичності. Доступний і надійний вибір.

Клас якості Ruukki 40

Відмінне співвідношення ціни та якості. Розумний вибір, що задовольнить потреби.

Клас якості Ruukki 50

Клас Ruukki 50 – найкраща довговічність і дизайн на ринку. Найвищий клас якості.

Серце металочерепиці Ruukki – надійний сталевий лист

Довговічність і надійність покрівельних матеріалів визначаються якістю виробу та технічними характеристиками, які є важливими показниками як в процесі виготовлення чи монтажу даху, так і в його експлуатації. Ruukki – виробник високоякісних покрівель і водостічних систем, що постійно вдосконалює свої продукти. Місія компанії – створення продукції з унікальними перевагами, які задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів.

При виготовленні покрівельних матеріалів Рууккі використовується тільки власна фінська сировина концерну SSAB найвищих марок S280GD–S320GD. Питома вага захисного цинкового покриття сталі складає 275–350 грам/м², а товщина – 20 мікрон з кожної сторони листа.

Сталь з полімерним покриттям Ruukki

Стійкість до подряпин, впливу води та сонячного випромінювання.

Дахи Ruukki розроблені для суворого клімату та роками витримують жорсткі погодні умови: від літньої спеки і осінніх дощів до лютої морозної зими. Обираючи матеріали Ruukki, ви отримаєте гарний дах, що служитиме десятиріччями.

Однією з основних переваг покрівель Ruukki є наявність високоякісних полімерних покриттів. Вони надають поверхні особливої міцності, ефективно захищаючи її від подряпин та корозії, а також гарантують стійкість кольорів.

Преміальна сталь із Північної Європи для суворого клімату

Преміальне екологічне полімерне покриття Ruukki SSAB GreenCoat

GreenCoat – преміальне екологічне полімерне покриття скандинавської якості. Покриття GreenCoat було розроблене для виняткової естетики та довговічності дахів і фасадів. В продуктах GreenCoat використовується біотехнологія (BT), в якій велика частина традиційних нафтових компонентів були замінені шведською рапсовою олією. Це унікальне рішення, запатентоване SSAB, значно знижує негативний вплив на навколишнє середовище. Особливості продуктів GreenCoat:

  • високоякісна скандинавська сталь;
  • відмінна повторюваність кольору кожної партії;
  • відмінна стійкість до механічного зносу;
  • відмінна стійкість до ультрафіолетового випромінювання, корозії та бруду;
  • просте обслуговування та економічність завдяки тривалому терміну служби.

Використання біотехнологій
Перехід з вугілля на водень
Зменшення викидів CO2
Підлягає 100% переробці
Преміальне екологічне полімерне покриття Ruukki SSAB GreenCoat

Сталь з полімерним покриттям GreenCoat добре формується, стійке до прогину та небажаної деформації, при цьому зберігає естетичний вигляд на довгі роки, забезпечуючи тривалий термін служби виробу. 

Щодо екологічної чистоти, сталь – один із небагатьох матеріалів із замкнутим циклом 100% переробки без утворення небезпечних відходів. Сталь легко можна використовувати повторно для різних сфер застосування, крім того, виробництво сталі відрізняється меншим обсягом викидів CO2 порівняно з такими будівельними матеріалами, як алюміній. 

У ряді країн нормативи забороняють використання у будівництві таких кольорових металів, як цинк та мідь через ризик забруднення ґрунту при контакті з ними дощової води, що робить сталь кращим матеріалом для будівельної галузі.

Асортимент покрівельної та фасадної продукції

Покрівля та фасад Ruukki
Покрівля
Водостічні системи Ruukki
Водостік
Аксесуари для покрівлі Ruukki
Аксесуари
Елементи безпеки Ruukki
Безпека

Лазерне маркування Ruukki

З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki запровадила новітнє лазерне маркування своєї продукції, знайти яке можливо на її лицьовій стороні.

Лазерне маркування продукції Ruukki

Металевий дах ніколи не вийде з моди і завжди буде актуальним.

Метал – це матеріал, актуальний в усі часи. Його використання для виготовлення покрівель має давні традиції, а його властивості дозволяють спеціалістам Ruukki розробляти інноваційні покрівельні матеріали. 

Покрівлі Ruukki естетичні та водночас практичні, вони потребують мінімального догляду. Низька вага покрівельних матеріалів Ruukki робить їх ідеальними для реконструкції дахів.

Ідеї для натхнення й вибору покрівлі для вашого дому

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Бажаєте отримати знижку на покрівлю чи фасад?
Корзина

Корзина пуста

Сумма

Доставка

Стоимость доставки не включена в итоговую
сумму заказа

Итого

Оформить заказ
Выберите вариант доставки: