Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Лазерне маркування продукції Ruukki

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

Головна > Лазерне маркування продукції Ruukki

Лазерне маркування Ruukki – покращення захисту споживачів!

Компанія Ruukki незмінно піклується про своїх клієнтів та пропонує оригінальну продукцію виключно перевіреної високої якості. З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki запровадила новітнє лазерне маркування своєї продукції, знайти яке можливо на її лицьовій стороні.

Лазерне маркування Ruukki – FinnMetal

Оригінальне маркування містить всю необхідну інформацію для беззаперечної ідентифікації продукції, а саме: логотип виробника Ruukki, текст Original Quality, назва продукту, термін дії гарантії, дату виробництва, номер партії сировини, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт: товщину, марку сталі, кількість захисного цинкового шару в грамах на 1 м², назву полімерного покриття з його товщиною в мікронах та назву кольору RR.

Для захисту споживачів від підробок та введення в оману, а також для підвищення їх впевненості в придбанні автентичної продукції, компанія «Рууккі Україна» протягом багатьох років проводила роботу по запровадженню нового стандарту для покрівельних та фасадних матеріалів.

В 2018 році Національним органом стандартизації прийнято новий ДСТУ 8802:2018 «Вироби з тонколистової сталі із захисно-декоративним покриттям для будівництва. Загальні технічні умови», який набув чинності 1 січня 2019 року.
Відповідно до нового ДСТУ 8802:2018 на вироби з полімерним покриттям повинно наноситись маркування наступного змісту:

  • назва компанії-виробника;
  • назва виробу;
  • марка та товщина сталі;
  • вміст цинку;
  • тип та товщина полімерного покриття.

Компанія «Рууккі Україна» – єдина компанія на ринку України, яка віддавна маркує всю свою продукцію, що гарантує оригінальне походження і впевненість споживача в придбанні аутентичного продукту.

Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов'язаннями. Вироби преміум-класу збережуть здатність протистояти наскрізній корозії протягом 50 років, крім того гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції.

Для убезпечення від придбання неякісного продукту, який не відповідає заявленим виробником характеристикам, радимо обов’язково перевіряти наявність маркування товару та його відповідність даним характеристикам. Відсутність маркування продукції унеможливлює її ідентифікацію, значно підвищує ризик введення в оману та придбання неякісного продукту, що може привести до значних збитків в процесі експлуатації такого продукту, наприклад, передчасній його заміні.

Ruukki – завжди еталонні продукти!

Лазерне маркування Ruukki – FinnMetal

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?