Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Відповідність продукції Ruukki ДСТУ

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

Головна > Відповідність продукції Ruukki ДСТУ

Відповідність фінської продукції Ruukki стандартам ДСТУ

Продукція Ruukki виготовляється за оригінальними технічними специфікаціями, які повністю ідентичні для підприємств компанії по всьому світу і повністю відповідає прийнятому в Україні новому ДСТУ 8802:2018. Про це свідчить Декларація про відповідність профільованої продукції Ruukki вимогам ДСТУ 8802:2018, ДСТУ Б EN 14782:2015 та ДСТУ Б EN 508-1:2015.

Що зібрано в Декларації про відповідність ТОВ «Рууккі Україна»? 

«Рууккі Україна» – це перша та єдина компанія серед виробників України, яка зареєструвала Декларацію на свою продукцію, що робить її найбільш відкритою у своєму сегменті. Декларація про відповідність повністю заміняє усі сертифікати відповідності на профільовану продукцію. Документ містить вичерпну інформацію про всю продукцію Ruukki та розрахований як для професіоналів, так і кінцевих споживачів.

Тепер немає потреби збирати низку документів на продукцію, таких як: сертифікати якості на сировину, сертифікати пожежної безпеки та екологічності, протоколи випробувань на міцність і результати розрахунку експлуатаційних характеристик – все це детально описано в Декларації.

Відповідність продукції Ruukki ДСТУ – FinnMetal

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?