Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Правила перевезення продукції Ruukki

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

ГоловнаПравила перевезення продукції Ruukki

Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki

Правила завантаження/розвантаження продукції Ruukki 

Компанія Ruukki пропонує до уваги клієнтів інструкцію щодо завантаження, розвантаження та зберігання профільованої продукції задля збереження первісного вигляду та запобігання пошкодження. Покупцеві рекомендується завчасно узгодити з продавцем порядок завантаження, розвантаження і зберігання металочерепиці, профнастила, фальцевої покрівлі на будмайданчику або на складі, адже дотримання правил дозволить зберегти придбаний матеріал в справності та уникнути травмування.

Планування перевезення і розвантаження

При плануванні закупівель профільованої продукції покупцеві рекомендується завчасно узгодити з продавцем Рууккі порядок вивантаження і зберігання продукції на будмайданчику або на складі. Це особливо важливо при закупівлі великої кількості продукції (понад 500 м²). Покупцеві рекомендується заздалегідь підготувати суху, чисту і рівну площадку для розвантаження і складування продукції на будмайданчику.

Перевезення металочерепиці і профнастила Ruukki

Перевезення продукції Ruukki слід виконувати справним транспортним засобом з м'якою підвіскою і чистою рівною поверхнею кузова (рис. 7 і рис. 9). Довжина кузова автомобіля повинна відповідати довжині упаковки з профільованою продукцією. Лише в крайніх випадках товар може виступати за межі кузова автомобіля максимум на 0,5 м (рис. 8).

Механічне розвантаження/завантаження

Розвантаження доставленої продукції з транспорту слід виконувати при денному світлі або при штучному освітленні, достатньому, щоб побачити пошкодження упаковки або продукції. Рекомендується здійснювати розвантаження продукції в її заводській упаковці за допомогою крану і стрічкових (плоских) текстильних строп відповідної вантажопідйомності. Не допускається піднімати відразу по два пакети і більше. Піднімати з автомобіля і укладати на місце зберігання слід тільки по одному пакету продукції. При переміщенні вантажу механічним шляхом не слід допускати перехрещення строп (рис. 2). Для таких цілей необхідно застосовувати спеціальну траверсу і стрічкові (плоскі) стропи (рис. 3). Стропи можна заводити безпосередньо на вила навантажувача або гак крана. Розвантаження вилковим навантажувачем допускається тільки в разі, якщо продукція упакована на жорсткий піддон або в ящик. Під час розвантаження продукції слід дотримуватися правил охорони праці.

Ручне розвантаження продукції Ruukki

У випадках, коли неможливо здійснити механічне розвантаження, продукцію Ruukki можна розвантажувати вручну (при денному світлі, або при хорошому штучному освітленні). Не допускається зрушувати металеві листи щодо один одного (рис. 4). Вивантаження слід проводити в захисних рукавицях із залученням необхідної кількості людей в залежності від довжини листа (наприклад, листи довжиною 6 м слід піднімати і укладати 6 працівниками, по 3 з кожного боку аркуша (рис. 6). Не можна сильно згинати листи при переміщенні (рис. 5). Слід дотримуватися запобіжних заходів, працювати в захисних рукавичках (рис. 6).

Зберігання продукції Ruukki

Необхідно вжити всіх заходів щодо забезпечення безпеки та збереження продукції. Продукцію Ruukki з полімерним покриттям дозволяється складувати в заводській упаковці не більше одного місяця, а оцинковані профілі без полімерного покриття – не більше одного тижня з моменту доставки, підклавши під пакети з продукцією рівні сухі бруси, з кроком не більше 50 см. Слід забезпечити проміжок від основи не менше 20 см. Для збереження продукції і упаковки в чистому вигляді, не рекомендується зберігати її на пухкому грунті або брудній поверхні.
 
По закінченню зазначених термінів листи слід вийняти з транспортної упаковки і укласти на бруси, перекладаючи рейками, щоб забезпечити провітрювання всіх листів. Утворені штабелі розташувати таким чином, щоб один край був вищий від другого і атмосферні опади могли вільно стікати. При тривалості зберігання більше одного місяця, штабелі оцинкованих профілів без полімерного покриття слід розташувати під навісом або в сухому провітрюваному приміщенні, переклавши кожний лист сухими рейками.
 
Рекомендується зберігати пакети з продукцією, укладаючи їх в 1 шар. Якщо зберігання організовано в складі, на чистій, сухій і рівній поверхні, то допускається укласти пакети на підлогу в два і більше шарів, але так, щоб навантаження на 1 м² нижнього шару не перевищувала 2 т. При цьому слід не допускати потрапляння під пакети або між ними: сторонніх предметів, перекручених ременів або шва на ремені – щоб уникнути утворення вм'ятин на продукції.
 
Якщо продукція обклеєна захисною прозорою плівкою, то не більше ніж через 14 днів після доставки, плівку слід зняти. Пізніше можуть виникнути проблеми з її видаленням. У разі застосування чорно-білої плівки, цей період може становити до 6 місяців. Не допускайте накопичення води на упаковці і на окремих аркушах продукції для забезпечення захисту від можливої корозії. Забороняється сидіти або ходити по пакетах з продукцією, або що-небудь на них складувати. Максимальний термін зберігання листової продукції - 6 місяців від дати виготовлення.

УВАГА! У разі недотримання вище вказаних правил, гарантійні зобов'язання не зберігаються і претензії не приймаються.

Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 1
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 2
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 3
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 4
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 5
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 6
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 7
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 8
Правила транспортування металочерепиці і профнастила Ruukki – FinnMetal
Рис. 9

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?