Дзвоніть нам з 9:00 до 18:00

Облаштування покрівлі з металочерепиці

Фінські покрівлі та фасад Ruukki від офіційного дилера з доставкою по всій Україні

ГоловнаОблаштування покрівлі з металочерепиці

Усі потрібні вам продукти та послуги «під одним дахом»

Сталь є довговічним, надійним покрівельним матеріалом, який зможе десятиліттями протистояти несприятливим погодним умовам. Вона дуже легка, що робить монтаж швидким та простим. Сталева покрівля – це більше, ніж просто металочерепиця. У комплект всієї покрівельної конструкції входить кроквяна система, ізоляція, решетування, водостічна система, карнизна підшивка, елементи безпеки та багато інших елементів та аксесуарів, як зазначено на малюнку нижче.

Металочерепиця Ruukki – FinnMetal

 1. Металочерепиця Ruukki 
 2. Водостічна система Ruukki 
 3. Покрівельні драбини Ruukki 
 4. Трубчасті снігозатримувачі Ruukki 
 5. Покрівельні містки Ruukki 
 6. Спецпланка гребня Ruukki 
 7. Спецпланка торцева Ruukki 
 8. Спецпланка захисту карнизу Ruukki 
 9. Вентиляційний вихід на дах
 10. Обшивка димоходу профнастилом Ruukki 
 11. Спецпланка ендова Ruukki 
 12. Спецпланка примикання Ruukki

Якість покрівлі залежить, у першу чергу, від правильного вибору всіх компонентів, які мають підходити один до одного як функціонально, так і візуально. Покрівля – це не лише покрівельні листи, усі частини покрівлі є однаково важливими – від найменших шурупів до великих покрівельних листів та драбин. Кожна деталь відіграє важливу роль в забезпеченні безпеки, тривалості використання та естетичного вигляду покрівлі. 

Правильний вибір матеріалів, кваліфікований монтаж та періодичне обслуговування гарантують довговічність та функціональність покрівлі. Покрівельні листи захищають дім та його конструкції від дощу, вітру та снігу. Це обличчя покрівлі, що зумовлює її зовнішній вигляд та загальний вигляд вашого дому. 

Покрівельні листи кріпляться до конструкції покрівлі – жорсткої основи, що складається із крокви, обрешітки та контробрешітки; також внутрішня конструкція покрівлі передбачає встановлення гідроізоляційного, теплоізоляційного та пароізоляційного шару. Правильно виконана внутрішня конструкція покрівлі дозволяє покращити звукоізоляцію та теплоізоляцію покрівлі. Крім того, вона забезпечує ефективний відвід конденсату, що накопичується під покрівельними листами.

Металочерепиця Ruukki – FinnMetal

 1. Ізоляція
 2. Обрешітка
 3. Контробрешітка

Планки та інші покрівельні аксесуари є важливими деталями фінального оздоблення вашої покрівлі. Вони дозволяють надійно кріпити різні вузли покрівлі, роблячи місця з'єднання непомітними, а саму покрівлю естетичною та надійною. В водостічних системах для ефективного відводу зливових вод використовують ринви, водостічні труби, комірці, відводи та інші елементи. 

Елементи безпеки покрівлі, такі як драбини, покрівельні містки та снігозатримувачі, дозволяють безпечно пересуватися по даху при його обслуговуванні чи очистці. Снігозатримувачі запобігають сповзанню снігу та льоду на людей, що стоять внизу, а драбини можуть використовуватися для евакуації людей при пожежі. В деяких країнах використання елементів безпеки покрівлі, таких як драбини, снігозатримувачі та покрівельні містки, регулюється законодавством, тому необхідно завчасно уточнити наявніть відповідних вимог у місцевих органів влади. 

Прохідні елементи – це водонепроникні проходи в даху. Вони застосовуються при встановленні димоходів, слухових вікон та вентиляційних труб.

Будинок під безпечним дахом – це мрія, яку ми допомагаємо реалізувати, пропонуючи повний спектр покрівельних рішень.

Потрібна консультація з вибору покрівлі чи фасаду?